Pro sjednání schůzky nás prosím předem kontaktujte:

518 328 418

Jak postupovat

Úmrtí doma

V daném okamžiku je nezbytné zavolat praktického lékaře nebo koronera. Přivolaný lékař či koroner zemřelého prohlédne a následně vystaví List o prohlídce zemřelého. Poté je třeba zavolat naši pohřební službu, kdy Vám s dalším postupem ochotně poradíme a zajistíme případný převoz zemřelého do naší pohřební služby.

více informací

Úmrtí v nemocnici

Z důvodu úmrtí vystaví lékař konající službu List o prohlídce zemřelého a následně rozhodne o případném převozu na patologii. Současně zdravotnické zařízení o úmrtí vyrozumí rodinného příslušníka (převážně telefonicky). Poté je zapotřebí vyzvednout osobní věci (v případě plné moci Vás můžeme zastoupit) a kontaktovat nás.

více informací

Pohřební služba
Jan & Jan Pavka

Naše rodinná firma je Vám k dispozici již více než 25 let. Snažíme se o to, aby Vaše starosti s odchodem Vašeho blízkého člověka byly co nejmenší. Vyřídíme Vám veškerou administrativu týkající se úmrtí, zajistíme ve vší úctě a eticky organizaci spojenou s odchodem zesnulého.

Na našich stránkách Vám v přehledné formě poradíme, jak se zachovat při úmrtí Vašich blízkých a jak postupovat při využití našich služeb.

Více informací o naší firmě