Pro sjednání schůzky nás prosím předem kontaktujte:

518 328 418

O nás

Rodinná firma Pohřební služba Jan Pavka ve Vnorovech - Lideřovicích je Vám k dispozici již o roku 1994 a poskytuje Vám prvotřídní služby. Ty zahrnují nejen odvoz, oblečení a upravení zemřelého, ale také vyřízení všech formalit na matrice, dohodnutí termínu pohřbu s knězem, obřadní síní či krematoriem, dodávku květinové výzdoby, zajištění živé hudby, zpěváků, ministrantů, ozvučení hřbitova vlastní aparaturou a samozřejmě také přípravu hrobu.

V příjemné kanceláři rodinného domku ve Vnorovech - Lideřovicích, kde pohřební služba sídlí, nabízíme pozůstalým širokou nabídku katalogů nafocených kytic, věnců i rakví. Nechybí ukázky mnoha druhů parte a desítek vhodných citátů a veršů.

Jednou za dva roky se pořádají v Brně veletrhy zaměřené na pohřebnictví. Nikdy tam nechybíme. Sledujeme vývoj a trendy, abychom Vám mohli nabízet stále něco nového.

Vycházíme vstříc i těm, kdo nemají peníze. Důstojný pohřeb vypravíme také sociálním případům. Vždy se nějak dohodneme. A pokud budete naopak chtít něco extra, tak to samozřejmě není problém. Jsme schopni dodat poslední modelové novinky rakví.